רכיבי מחשב
​93% מלקוחותינו שבעי רצון מהשירות שלנו וימליצו עלינו לחבר או בן משפחה

אנו פועלים בתיאום מלא עם לקוחותינו ומסייעים להם ליהנות מהפתרונות הנוחים והמשתלמים ביותר שיאפשרו להם למצות את המיטב מהעומד לרשותם.

  • שקיפות מלאה
  • שירות אמין ויעיל
  • מקצועיות בלתי מתפשרת

כבר מעל שני עשורים שאנו פועלים בתחום המחשוב והתקשורת. הניסיון רב השנים שלנו ותהליך הלמידה המתמשך, מאפשר לנו להתאים את חוד החנית של פתרונות המחשוב ולספק תיקונים ותחזוקה ברמה גבוהה עבור גורמים עסקיים, ארגוניים ופרטיים כאחד.

מגוון פתרונות מחשוב

החל בבדיקה מקיפה ומקצועית, דרך תיקון, התקנת ושדרוג מערכות מחשוב ותקשורת וכלה בהוספת רכיבים ובשיפור ביצועים, אנשי המקצוע שלנו לרשותך.

מגוון רחב של שירותי מחשוב ותקשורת לבית ולעסק תחת קורת גג אחת

 

מחשבים ניידים

מחשבים נייחים

 מוצרים נלווים

לוח מחשב וספק

1/3

כל היתרונות במקום אחד

חבילות שירות משתלמות במתכונת ריטיינר

לתכנון תקציבי אופטימלי ולמחירים המשתלמים ביותר, אנו מציעים חבילות שירות גמישות ומותאמות אישית שיאפשרו לך להתנהל בראש שקט ובידיעה שקיים מענה מהיר, זמין ומקצועי לכל בעיה שתעלה בתשתיות המחשוב והתקשורת בעסק שלך. בתשלום חודשי קבוע ונוח, המערכות שלך מתוחזקות על ידי הטובים ביותר.

הקמת רשת מחשבים חדשה 

לעסק חדש, או לשדרוג עסק קיים, אשפי הרשתות שלנו יסייעו לך להקים רשת מקומית שתאפשר תיאום אופטימלי בין כל המחשבים בעסק שלך. פתרונות גיבוי נתונים וסנכרון לענן ישמרו על המידע שלך באופן נוח ומאובטח ויאפשרו לך לשתף את העבודה עם הגורמים הרלוונטיים ולמנוע חשיפה לעיניים הלא נכונות.

רשת ארגונית שרת-לקוח בסביבת דומיין

כדי לספק ללקוחותיך שירותים מתקדמים ונגישים יותר, אנו מסייעים לך להקים רשתות חכמות ללקוחות קצה המספקות שירותים חכמים באמצעים דיגיטליים. 

בין לקוחותינו
Show More
שירות מקצועי מאת טכנאי מחשבים ורשתות מובילים בתחומם
מחשוב מוסדות חינוך
רשתות תקשורת

כחברה מובילה המעסיקה טכנאי מחשבים ורשתות המקפידים על אמינות, על מקצועיות ועל שקיפות מלאה, יש לנו ניסיון רב שנים בהקמת כיתות חכמות ומגוון פתרונות מחשוב ותקשורת למוסדות חינוך. אנו עובדים בצמוד לצוות הפדגוגי בשקיפות מלאה ומתאימים את הרשת החכמה לצרכיו המדויקים של המוסד. 

העסק שלך ייהנה מפתרונות התקשורת החכמים ביותר עם מומחים בתחום פתרונות הדיגיטל שישמרו על שרתי העסק יציבים, חדשניים וקלים לשימוש.

 

כאשר עומדים לרשותך הפתרונות העכשוויים ביותר ושירות צמוד, תשתיות התקשורת שלך יציבות מאי פעם.

תקציב מותאם לכל כיס
פתרונות טכנולוגיים מתקדמים

אנו עושים כל שביכולתנו כדי להציע את שירותינו במחירים משתלמים במיוחד, בתקציב המותאם לאנשים פרטיים, לחברות, לארגונים ולעסקים קטנים ובינוניים. חבילות שירות מגוונות במסגרת ריטיינר יאפשרו לך לתכנן את התקציב שלך באופן יעיל בתשלום קבוע וצפוי שמכסה את כל צרכי המחשוב שלך.

השירות שלנו אינו שוקט על שמריו. לאורך כל תקופת השירות, ניידע אותך על המגמות החדשניות ביותר בתחום המחשוב והתקשורת ונסייע לך לחדש את המערכות שלך כדי לספק ללקוחות הקצה שלך את הפתרונות המתקדמים ביותר,

וליהנות מעבודה יעילה ונוחה יותר.

פתרונות מחשוב לעסקים ובתי ספר

מעטפת מקיפה של שירותי מחשוב לארגונים מכל המגזרים והגדלים